MERSİN ALZHEİMER DERNEĞİ TARSUS GRUBU BAHARA MERHABA DEDİ

Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu hizmet dönemi boyunca yaptıkları ve yapmayı planladıkları proje ve çalışmalarla ilgili değerlendirme yapmak: tatlı, vefalı ve özverili yorgunluklarını atmak için grup üyelerine yönelik ‘Bahara Merhaba Etkinliği’ düzenledi.

Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grup üyesi Dilek Özünlü’nün narenciye bahçesindeki evinde düzenlenen etkinlikte yeni projelerin ve çalışmaların heyecanını umudu muştulayan bahar çiçekleri arasında yaşayan grup üyeleri sevgi muhabbet ve unutulmayan nağmeler ile yorgunluklarını ve streslerini atarak enerji depoladılar. Yaşadıkları kente ve topluma faydalı bir birey olmak için verdikleri mücadelenin hazzını yaşadılar. Gönüllük esası ile her zaman ve mekânda hizmet etmeye devam edeceklerinin vurgusunu yaptılar.

Her yörede farklı lezette ve konsepte sunulan, misafirperverlik kültüründe ikramların şahı, paylaşma, yardımlaşma ve dayanışmanın simgesi ‘kısır’ın damga vurduğu etkinlik memnuniyet duyguları ve hatıra fotoğrafının çekiminin ardından son buldu.

Emine GÜLNAME

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş

Emine Gülname Tüm yazıları