MERSİN ALZHEİMER DERNEĞİ TARSUS GRUBU EMEKLİ ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile emekli öğretmenlere Tarsus Gençlik Kampı’nda etkinlik düzenledi.

Etkinlikte konuşma yapan Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grup Başkanı Nazan Şengül Alzheimer Derneği ile ilgili bilgilendirme yaparak’ 24 Kasım Öğretmenler Günü’ mesajını sundu. Tüm öğretmenlerin gününü kutladı. Etkinliğe destek veren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e, etkinliğe emeği geçen Tarsus Gençlik Kampı Müdürü Tufan Dokucu ve personellerine, Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu’na, Koro Şefi Hasan Basri Üstün ve Unutulmayan Nağmeler Korosu’na, etkinliğe katılan tüm katılımcılara teşekkür etti.

Emekli ğretmenlerin yaşam hikayeleri ve seslendirdiği şiirlerle renklenen etkinlikte tüm katılımcılar Unutulmayan Nağmeler Korosu’nun Şef Hasan Basri Üstün yönetiminde seslendirdiği bir birinden güzel şarkılarla doyumsuz an’lar yaşadı. Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu’nun hazırladığı hediyelerle birlikte Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı ikramlar ve hediyeler katılımcılarda mutluluğa dönüştü.

Duyguların senfonisi ile yeni ve başka bir farkındalığa imza atılan etkinlik, Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu tarafından hazırlanan öğretmenler günü pastasının kesimi ve toplu hatıra fotoğrafının çekiminin ardından son buldu.

Emine GÜLNAME

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş

Emine Gülname Tüm yazıları