MERSİN ALZHEİMER DERNEĞİ TARSUS GRUBU ‘İMECE MUTFAK’TA DOSTLUĞU, KARDEŞLİĞİ, BEREKETİ VE SEVGİYİ PAYLAŞIYOR

Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu’nun ‘İmece Mutfak’ kapsamında düzenlediği ‘Mercimekli Bulgur Pilavı Etkinliği’ Ülker Aydın Yaşlı Dayanışma ve Erinç Evi’nde gerçekleşti.

Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu’nun toplumsal yardımlaşma, dayanışma, paylaşma, birlik ve beraberliğin simgesi, kolektif iş yapma kültürünün yansıması ‘İmece Mutfak’ kapsamında düzenlediği etkinliklerde dostluğu, kardeşliği, bereketi ve sevgiyi paylaştıklarını belirten Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grup Başkanı Nazan Şengül ‘Mercimekli Bulgur Pilavı Etkinliği’nde yaptığı konuşmada alzheimer derneği, alzheimer hastalığı, alzheimer hastası ve ‘İmece Mutfak’ ile ilgili bilgilendirme yaptı. Etkinliğe emeği geçen herkese ve katılımcılara teşekkür etti.

Etkinlikte, gönüllülerin aldığı malzemelerle yardımlaşma ve dayanışma içinde, büyük bir sevgi ve özveriyle yapılan ‘Mercimekli Bulgur Pilavı’ katılımcılara ikram edildi.

Milli ve manevi duyguların doyasıya yaşandığı ‘Mercimekli Bulgur Pilavı Etkinliği’ memnuniyet duyguları, temenni ve önerilerle son buldu.

Emine GÜLNAME

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş

Emine Gülname Tüm yazıları