TARSUS BELEDİYESİ GAZİLER VE ŞEHİTLER ONURUNA İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ

Tarsus Belediyesi Ramazan ayı dolayısıyla Belediye Tesisleri’nde gaziler ve şehitler onuruna iftar programı düzenlendi.

Belediye Tesisleri’nde düzenlenen iftar programına Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Garnizon Komutanı Üsteğmen Kürşat Can, Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Tarsus Protokolü, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, gaziler ve gazi yakınları, şehit yakınları ile birlikte basın mensupları katıldı.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan iftar programında yaptığı konuşmada;
“Bu ülke şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde dimdik ayaktadır. Belki karşımıza geçmişte olduğu gibi bugün de ülkemize saldıracak, Cumhuriyetimizi yok etmeye çalışacak insanlar çıkacaktır. Ama bu ülkenin güzel evlatları, bu toprakların, bu coğrafyanın güzel insanları gerektiğinde şehit olacak, gerektiğinde gazi olacak. Bizler hem ailelerini hem evlatlarını en değerlimiz olarak görüp her daim yüreğimize basacağız. Bugün aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin aileleriyle iftar sofrasında bir araya geldik. Her biri bizim için birer emanet” dedi.

Tarsus Belediyesi’nin Ramazan ayı dolayısıyla gazi ve şehit ailelerinin katılımıyla düzenlediği iftar programına katılım yoğun oldu. Ramazan ayı dolayısıyla kurduğu iftar sofralarında her kesimden insanı kucaklayan Tarsus Belediyesi, gazileri ve gazi yakınlarıyla birlikte şehit yakınlarını iftar programında bir araya getirdi. İftara katılanlar ezanın okunmasıyla birlikte dualarla oruçlarını açtı. Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan tüm masaları selamlayarak programa katılanlarla yakından ilgilendi.

Emine KUREN

Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması, yayınlanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na göre suçtur…

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş