MERSİN ALZHEİMER DERNEĞİ TARSUS GRUBU ALZHEİMER HASTALIĞINDA SOSYALLEŞMENİN ETKİSİNE DİKKAT ÇEKİYOR

Tarsus Belediyesi Ülker Aydın Yaşlı Dayanışma ve Erinç Evi’nde faaliyetlerini yürüten Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu ‘Ziyaret Birimi’ bünyesinde Tarsus’ta ve Çamlıyayla’da ikamet eden alzheimer hastası ve yaş almış çınarları ziyaret ederek motive etmeye devam ediyor.

Kış yaz demeden, soğuk sıcak hissetmeden aralıksız çalışmalarını yürüten Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu gerçekleştirdiği ziyaretlerde alzheimer hastalığı ve hastası ile ilgili bilgilendirme yaparak aktif yaş almanın önemini anlatıyor. Alzheimer hastası ve yaş almış çınarlarda sosyalleşmenin etkisine dikkat çekiyor.

Çalışmalarına her koşulda aralıksız devam eden Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu yeni çalışma döneminde tüm Tarsus Halkı’nı Tarsus Belediyesi Ülker Aydın Yaşlı Dayanışma ve Erinç Evi’nde düzenleyecekleri proje ve çalışmalara davet ederek yeni proje ve çalışmaların büyük beğeni alacağına inandıklarını söylüyor.

Emine KUREN

Yazılarımın izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması, yayınlanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na göre suçtur…

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş